Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą... Sposób wyświetlania produktów:
KoszykZaloguj się

Kategorie

Septodont

 

KULZER

 

Producenci

Obsługa Klienta

Salus International Sp. z o.o.
Ul. Pułaskiego 9
40-273 Katowice

Numer konta: 34 1240 1330 1111 0000 2301 5913


e-mail: sklep@salus4.pl

telefon: 32 788 57 20

Infolinia: 0 801 883 997

godziny pracy:
pn – pt, godz.: 9.00 – 17.00 

 

Salus International Sp. z o.o. należy do dynamicznie rozwijających się w Polsce hurtowni farmaceutycznych. Spółka powstała w 1991 roku w odpowiedzi na potrzeby prywatyzującego się polskiego rynku farmaceutycznego. Ugruntowana pozycja na rynku wynika z dostosowania oferty firmowej do potrzeb rynkowych. Salus International Sp. z o.o. to firma obsługująca apteki otwarte i szpitalne, hurtownie farmaceutyczne oraz gabinety stomatologiczne na terenie całego kraju.
W 2000 roku firma rozpoczęła ekspansję na rynek stomatologiczny. Obecnie kompleksowo zaopatruje gabinety stomatologiczne, hurtownie stomatologiczne oraz sklepy specjalistycznego zaopatrzenia medycznego w całej Polsce. Firma stawia sobie za cel zapewnienie dostępu do nowoczesnych materiałów równocześnie zachowując atrakcyjne ceny. Ponadto dokłada wszelkich starań, aby miła i fachowa obsługa była jej istotnym atutem. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w profesjonalnej obsłudze Klientów. Permanentnie jest rozszerzana oferta handlowa, aby w najwyższym stopniu zaspokoić oczekiwania Klientów oraz sprostać ich potrzebom. Obecnie spółka obsługuje ponad 5 000 gabinetów stomatologicznych na terenie całego kraju.  
W ofercie firmy Salus International znajdą Państwo materiały, narzędzia i sprzęt stomatologiczny uznanych firm: 3M ESPE, BAUSCH, BRAUN, CHEMA RZESZÓW, COLTENE WHALEDENT, DENSPLY, DMG, ECOLAB, GC, HERAEUS KULZER, HOFFMANN DENTAL, IVOCLAR VIVADENT, KERRHAWE, MEDILAB, MICROBRUSH, MOLTENI, POLDENT, SEPTODONT, SPOFADENTAL, VOCO i wielu innych.
Ponadto spółka organizuje kursy i szkolenia prowadzone przez wybitnych wykładowców. 
 

Folder firmowy w pdfE-mail: sklep@salus4.pl